PINKINI intiimmask ja PINKINI depilatsioonijärgne kreem

Rubriik: Küsimustele vastab Lydia Jordane

K: Kas PINKINI intiimmask (Intimate Mask) ja PINKINI depilatsioonijärgne kreem (Finishing Lotion) on võrdväärsed tooted salongis kasutamiseks? Küsimus tekkis seetõttu, et tooted on väga sarnased ja neil on sarnased koostisosad.

V: Pinkini intiimmask rahustab ja niisutab intensiivsemalt kui PINKINI depilatsioonijärgne kreem. Viimast on hea kasutada regulaarseks naha rahustamiseks ja niisutamiseks, kuid mask annab nö “järgmise taseme” esmaklassilise toime.

Samuti on võimalik Finishing Lotion kreemi kasutada maskina ja Intimate maski pealejäetava niisutajana. Maskis ei ole koostisaineid, mida tuleks kiiresti maha pühkida või loputada. Ainuke asi on see, et see võib nahale jäetuna tunduda veidi raske ja kleepuv (oleneb muidugi pealekantavast kogusest).

Nii et tooted on üksteisega asendatavad, kuid siiski veidi erinevad. (mask = süvaniisutav ja rahustav, kreem = rahustav ja niisutav, kuid „elegantsem“ tunne).

Pean ütlema, et PINKINI Mask on tootena väga hästi vastu võetud, arvestades üha populaarsemaks muutunud pikiinipiirkonna hooldust.

 

Head PINKINI brasiilia hooldust!

Lydia

 

VAATA TOOTEID:

PINKINI MASK

PINKINI KREEM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga