Parimatest looduslikest vaikudest, mesilasvahast ja sensuaalsest aroomiteraapiast koosnev LYCON vaha annab suurepäraseid tulemusi, eemaldades juba 1mm pikkused kangekaelsed karvad. Meie madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad  on loodud eesmärgiga pakkuda ka kõige tundlikuma nahaga klientidele võimalikult valutut ja meeldivat depilatsioonihooldust. Spetsialistid kasutavad LYCON’it kogenud teadmisega, et saavutavad igapäevaselt klientidel täiesti karvavaba tulemuse iga karvakasvu ja tüübi puhul.

LYCONi kvaliteetvahad on põnevate värvide ja erinevate aroomidega. Vahade valik koosneb LYCONi traditsioonilistest kõvadest vahadest, mis põhinevad Lydia algsel kõvavaha valemil, ainulaadsetel LYCOJET kõvadel vahadel, LYCOteci kilejal vahal ning kolmel suurepärasel hübriidvahal LYCOdream, PINKINI  ja Manifico! LYCON on välja töötanud ka mitmeid paberiga eemaldavaid pehmeid vahasid potis ja padrunis, mis eemaldavad juba 2mm pikkused karvad kergelt ja ilma suurema ärrituseta. LYCONi tootevalik on täiustatud ka laiaulatusliku ja harmoneeruva  – enne ja pärast – vahatamist vedelike, õlide ja kreemidega, mis muudavad vahatamine praktiliselt valutuks, luues meeldiva ja tõhusa kogemuse nii klientidele kui ka kosmeetikutele.

Salongiprotseduuride vahepealsel perioodil pakub LYCON Spa Essential kehahooldustooteid ka kodus kasutamiseks.

LYCON on aastakümnete jooksul kehtestanud kõrged vahatamisstandardid ülemaailmsel tasandil ning on jätkuvalt turuliider ja kui esimene uuendustega tootja vahade alal.

 

LYCONI AJAJOON