Näitan kõiki 11 tulemust

PINKINI brasiilia depilatsiooni luksulik kollektsioon on loodud just põhjusel, et brasiilia ja bikiini depilatsioon on muutunud salongiteenuste seas ülipopulaarseks. Edukad salongid teavad, et pakkudes professionaalseimat, mugavaimat ja tõhusaima lõpptulemusega brasiilia ja bikiini depilatsiooni kogemust, aitab see kaasa klientide lojaalsusele, regulaarsetele kohtumistele ja suust-suhu reklaamile.

PINKINI Brasiilia hübriidvahas on omavahel segatud Lyconi legendaarse traditsioonilise kõvavaha ja LYCOteci kaasaegsete kileja vaha valemid.
Koostöös PINKINI “enne ja pärast” hooldustoodetega saavutatakse parim ja peaaegu valutu depilatsioonihooldus. PINKINI Brasiilia hübriidvaha eemaldab karvad alates 1mm ja sobib ideaalselt ka kõige tundlikumale nahale.

Kliendid, kellel on kalduvus tugeva pigmendi tekkele depileeritavas piirkonnas … Lycon PINKINI on loonud uue efektiivse ja kergesti kasutatava PINKINI valgendava seerumi koduseks kasutamiseks.

Värske ja rahustava lõhnaga PINKINI kollektsioon on hoolikalt valmistatud ja sisaldab kõrgkvaliteedilisi looduslikke rahustavaid koostisosi, pakkudes tulemust, mis ei ole võrreldavad ühegi teise vahasarjaga.