Lycon

LYCON asutati Austraalias aastal 1978, rahvusvaheliselt tunnustatud kosmeetiku Lydia Jordane poolt. Tänaseks on LYCON vahadel kõrgelt hinnatud maine ja neid kasutavad top SPA-d ja salongid üle 65 riigi. See maine ja tunnustus on üles ehitatud Lyconi filosoofiaga hoida kõrgel toote kvaliteet, tulemuslikkus ja professionaalne usaldusväärsus.

Lycon vahade valikus on erinevaid põnevaid värve ja lõhnu, võimaldades spetsialistidel valida parim kombinatsioon, mis sobib nende salongi. Need on valmistatud parimatest looduslikest vaikudest, puhtast Australia mesilasvahast ja on seotud aroomiteraapiaga.

Lycon annab suurepäraseid tulemusi, eemaldades kangekaelsed karvad juba nii lühikesena kui 1mm. Lycon vahad on madala sulamistemperatuuriga, ülima elastsusega ja nahka vähe ärritavad, mis sobivad isegi kõige tundlikumale nahale.

Lycon toodete valikus on kõvavahad (e. kuumad vahad), purgivahad ja vahapadrunid, Lycon unikaalne Lycojet ja Lycotec vahad, enne ja pärast depilatsiooni naha hooldus vahendid ning depilatsiooniks olulised salongi tarvikud.

Lycon tooted on tunnustatud professionaalide ja klientide seas kõigis kuues maailmaosas.